Jak to działa

Proces wypożyczania w RENT AND RULE - pierwszej w Polsce wypożyczalni sukienek od projektantów, został oparty na zasadzie 4 prostych kroków, które sprawiają, że jest on dla klienta niezwykle szybki i komfortowy.
 

1 ZNAJDŹ

Wybierz sukienkę, która najbardziej Ci się spodoba na REN AND RULE, w interesującym Cię terminie. Użyj wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej albo zakładek SUKIENKI czy OKAZJĘ. Możesz też przymierzyć sukienkę osobiście w naszym atelier w Warszawie na ul. Brackiej 25 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, pracujemy poniedziałek - piątek  12 - 19, sobota 11-14. 
Zadzwoń i umów się na bezpłatne przymiarki: +48 534 900 027!
 

2 ZAREZERWUJ

Po wybraniu sukienki na stronie albo po przymierzeniu w naszym atelier, zarezerwuj ją na 3-5 dni i zapłać za wypożyczenie.
Jeżeli chciałabyś ustalić inny okres wypożyczenia, napisz lub zadzwoń do nas, na pewno dopasujemy się do Twoich potrzeb! Każdy kolejny dzień to tylko +10% ceny wypożyczenia.
 

3 ZAŁÓŻ

Swoje zamówienie możesz odebrać osobiście z Brackiej albo dotrze do Ciebie kurierem ustalonego dnia o ustalonej godzinie.
Pozostaje Ci tylko założyć sukienkę i błyszczeć - na pewno będziesz królową wydarzenia i na pewno nikt nie będzie miał takiej kreacji jak ty!
Nie martw się, jeżeli okaże się, że rozmiar jest niedopasowany albo sukienka nie spełnia Twoich oczekiwań - skontaktuj sie z nami niezwłocznie i odeślij ją naszym kurierem, gwarantujemy 100% zwrotu ceny wypożyczenia.  
 

4 ODEŚLIJ

Ostatniego dnia wypożyczenia zamówimy dla Ciebie kuriera, który za darmo odbierze przesyłkę dla RENT AND RULE. Wcześniej spakuj ją tylko w pudełko, w którym ją otrzymałaś. Numer do naszego kuriera oraz szczegółową instrukcję znajdziesz wewnątrz przesyłki. Praniem zajmiemy się my, współpracujemy z profesjonalną pralnią, dzięki temu kreacje, które do Ciebie trafią zawsze są czyste i wyglądają jak nowe. 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie.     OK     Przeczytaj więcej